Home

Sklep

MSTS"Stefanski"

 

 

Kontuzja Lucjana Błaszczyka PDF Print E-mail
Written by Kura   
Saturday, 04 October 2008 09:40

Bez kontuzjowanego Lucjana Błaszczyka (więcej w artykule poniżej) zagra dziś polska reprezentacja w swoim pierwszym meczu grupowym ME w tenisie stołowym przeciwko reprezentacji Serbii. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00 polskiego czasu. O godzinie 17.00 odbędzie się drugi pojedynek Polaków – z Austrią.


Image

Podczas wczorajszej rozmowy z naszymi reprezentantami dowiedziałem się, że w sobotnich meczach nie zagra Lucjan Błaszczyk. - Od prawie miesiąca mam bóle w ręce w okolicach tricepsa. Na piątkowym treningu nagle pojawiło mi się bolesne zgrubienie na tym mięśniu, dlatego nie zagram w sobotnich spotkaniach. Jestem umówiony z lekarzem reprezentacji Niemiec, który mam nadzieję postawi diagnozę, powiedział Lucjan Błaszczyk.

Nie chcieliśmy już dzień wcześniej informować o takim niespodziewanym ustawieniu Polaków, dlatego ta informacja ukazała się na krótko przed pierwszym meczem.

Nasi pozostali reprezentanci byli w dobrych nastrojach, chwalili salę oraz warunki do grania i zapowiedzieli walkę o zwycięstwa.

Przypomnę, że występ na ME jest debiutem trenerskim naszego znakomitego tenisisty Tomasza Krzeszewskiego. Tomek do pomocy ma jeszcze Stefana Dryszela, co spowoduje, że w turnieju indywidualnym każdy nasz zawodnik powinien mieć trenera dla siebie.