Home Ekstraklasa Daniel Bąk podpisał kontrakt z Poltarex Pogonią

Sklep

MSTS"Stefanski"

 

 

Daniel Bąk podpisał kontrakt z Poltarex Pogonią PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Wednesday, 29 June 2016 18:46
Daniel Bąk w nowym sezonie ponownie będzie występował we Wschodzący Białystok Superlidze. Najlepiej punktujący zawodnik 1. ligi w grupie północnej podpisał roczny kontrakt z Poltarex Pogonią Lębork.

- Nasz skład po awansie do Wschodzący Białystok Superligi będziemy opierali na młodych zawodnikach. Szansę na pokazanie się w najlepszej polskiej lidze tenisa stołowego otrzymają bracia Sławomir i Adam Dosz - mówi Wojciech Potrykus, trener Poltarex Pogoni Lębork. Szkoleniowiec beniaminka zdradził także, że klub parafował umowę z nowym graczem. - Dołączył do nas Daniel Bąk z 1-ligowej Warty Kostrzyn. Czy podpiszemy jeszcze jakiś kontrakt? Na tą chwilę nie wiem - dodaje Potrykus.
 
Z Poltarex Pogoni Lębork odejdzie lider drużyny Jakub Perek, który w sezonie zasadniczym 1. ligi wygrał aż 27 z 34 pojedynków. Niepewna przyszłość czeka także najbardziej doświadczonego w lęborskim zespole - Marka Prądzinskiego. - Jakub Perek dostał wolną rękę i rozgląda się za nowym pracodawcą. Co do Marka Prądzinskiego, to jego przyszłość nie jest jeszcze znana. Możliwe, że nadal będzie zdobywał punkty dla naszego zespołu - odpowiada Wojciech Potrykus.
 
Brak w składzie silnego zagranicznego zawodnika będzie oznaczał dla beniaminka z Lęborka ciężką walkę o utrzymanie we Wschodzący Białystok Superlidze. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie nam bardzo trudno utrzymać się w lidze. Na pewno jednak nie będziemy się poddawać - zakończył trener Poltarex Pogoni.
 
Mateusz Przybył

Źródło: superliga.com.pl