Home Historia TS

Sklep

MSTS"Stefanski"

 

 

Historia TS
Festiwal Gwiazd Sportu z Leszkiem Kucharskim PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Tuesday, 26 July 2016 07:44

Od 21. do 23. lipca w Dziwnowie trwał jubileuszowy XV Festiwal Gwiazd Sportu. Na tym wyjątkowym wydarzeniu mieliśmy również przedstawiciela naszej dyscypliny – Leszka Kucharskiego. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich tenisistów stołowych, obok tak wielkich sportowców, jak Ryszard Wolny, Krzysztof Hołowczyc, Krzysztof Ignaczak, Artur Siódmiak, Rafał Sonik i Tadeusz Mytnik, odsłonił pamiątkowe medale w Alei Sportu.

Read more...
 
11. rocznica śmierci Andrzeja Grubby - wspomnienia o Mistrzu PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Friday, 22 July 2016 07:17
21. lipca mija 11 lat od śmierci legendy polskiego tenisisty stołowego Andrzeja Grubby. W kolekcji ma tylko jeden złoty medal mistrzostw Europy. Na koncie wiele krążków z mistrzostw świata i Starego Kontynentu. W jego bogatej kolekcji brakuje medalu z igrzysk olimpijskich. Mimo tego Andrzej Grubba czuł się spełnionym sportowcem. To dla niego ludzie przychodzili do hal, oglądać tenis stołowy. Wszyscy go znali, pamiętali i lubili. Był fenomenem, dumą Pomorza. Prawdziwym czarodziejem pingpongowej rakietki.


Read more...
 
Artykuł: Jan-Ove Waldner - cieszył się grą i bawił się rywalami PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Monday, 22 February 2016 20:18
Szwed Jan-Ove Waldner w wieku 50 lat postanowił rozstać się z zawodowym uprawianiem tenisa stołowego. To zawodnik, który jest ikoną tej dyscypliny. W tym sporcie osiągnął wszystko. Był mistrzem olimpijskim (jedynym spoza Azji), mistrzem świata i mistrzem Europy. Teraz Mozart - bo tak o nim mówiono - odchodzi od stołu.

 
Read more...
 
Legendarny tenisista stołowy Jan-Ove Waldner kończy karierę PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Wednesday, 10 February 2016 20:20
W wieku 50 lat legendarny tenisista stołowy Szwed Jan Ove Waldner postanowił zakończyć karierę. W czwartek rozegra swój ostatni mecz w rodzimej lidze. Jest jedynym zawodnikiem spoza Azji, któremu udało się zdobyć tytuł mistrza olimpijskiego w singlu.


Read more...
 
Tenis stołowy w USA PDF Print E-mail
Written by Zbyszek   
Wednesday, 09 May 2012 08:53

Krzysztof Piwowarski pisze i tłumaczy:

Ariel Hsin miała 11 lat, gdy Warren Buffett po raz pierwszy zatrudnił ją, by zagrała na dorocznym spotkaniu [funduszu] Berkshire Hathaway.

 

 

Read more...
 
«StartPrev123456789NextEnd»

Page 1 of 9